زندگینامه سجاد مهرابی

سجاد مهرابی متولد ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۶۸ در اهواز و فرزند دوم یک خانواده ۴ نفره است که در حال حاضر مدیرعامل شرکت نواسی و مدیر پروژه سانیوا است.

تحصیلات

سجاد مهرابی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه خوارزمی اصفهان و دوره راهنمایی و دبیرستان را در مدرسه زراعتکار و نبی اکرم(ص) تهران گذرانده است.

وی تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته مهندسی مکانیک و در دانشگاه کاشان به انجام رسانیده و در سال ۹۱ از دانشگاه فارغ التحصیل شده است.

سجاد مهرابی

کسب و کار
.

سجاد مهرابی از ۱۲ سالگی لذت کار کردن و کسب درآمد را با تدریس خصوصی و کارهای موقت اوقات فراغت تابستان تجربه کرده و از ۱۸ سالگی به طور جدی وارد دنیای کسب و کار شده است.

با وجود سن کم، تجربه های گوناگونی در راه اندازی و پیشبرد کسب و کارهای متفاوت دارد و علت آن هم مشخصا ورود زود هنگام به این حوزه، علاقه به حل چالش های حوزه کاری، مطالعه شخصی و صد البته استفاده از تجربیات دیگران است.

علایق سجاد مهرابی

میل و علاقه محرابی، به عدم انجام کار تکراری باعث شد حوزه خلاقیت به شدت وی را مجذوب خود کند و ورود به حوزه خلاقیت و چالش های لذت بخش آن، هر روز برایش جالب تر شود!

تولید چند محصول خلاقانه مانند دریچه تهویه مطبوع متحرک بدون نیاز به برق، ساخت لوله های گرمایی به منظور خنک سازی و بادام شکنی به نام فنو-وان که با بازخورد خوب بازار و سرمایه گذاران مواجه شد، عزمش را برای ادامه جدی تر مسیر در این حوزه بیشتر و بیشتر کرد.

تاسیس شرکت نواسی

تاسیس شرکت نواسی یکی از نقاط عطف زندگی کاری سجاد مهرابی تا این لحظه است و باعث ورود جدی تر در حوزه رفع نیازهای صنعتی کشور شد.

هدف مهرابی از راه اندازی شرکت نواسی ایجاد یک مجموعه خلاقیت محور برای پاسخ به نیازهای‌ حوزه صنعتی کشور و به کارگیری فناوری های نوین در حل مشکلات بوده و کماکان هم در همین مسیر حرکت می کند.

باورهای سجاد مهرابی

مهرابی می گوید: همیشه به یک چیز باور داشته ام و آن اینکه هرکاری را دیگران توانسته اند در هر کجای دنیا انجام بدهند، ما هم با تلاش و پشتکار می توانیم انجام دهیم.

وی با همین باور نواسی را وارد عرصه ای کرده که غول های صنعتی چند کشور بزرگ دنیا به دنبال دستیابی به آن هستند؛ تامین انرژی آینده از طریق فناوری باتری های فلز-هوا.

باتری فلز هوای سانیوا در حال حاضر مهمترین پروژه شرکت نواسی است که می توانید اخبار و تحولات این پروژه را از اینجا دنبال کنید.

تفریحات

مهرابی می گوید: تفریح من کسب و کار است و در طول روز زمان زیادی را برای ایجاد شرایط مناسب جهت بروز توانایی اعضای شرکت صرف می کنم؛ چون معتقدم پیشرفت هر شرکتی در گرو رشد و پیشرفت همه اعضای آن است.

وی می گوید: کشورم ایران را با همه وجود دوست دارم و همه تلاشم کمک کوچکی به رفع برخی از مشکلات آن در حد توان اندکم است و به شدت معتقدم ایران روزی بر تارک کشورهای دنیا خواهد درخشید و به امید آن روز!

روزمره های سجاد مهرابی در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی
اخبار

حمایت از تولید باتری‌های فلز هوا؛ ایران در جمع صاحبان این فناوری قرار می‌گیرد

نسل جدید باتری های فلز هوا تولید شد

هر موقع دوست داشتین، پیام بدین

  • آدرس: فرودگاه مهرآباد، خیابان معراج، خیابان بسیج، انتهای خیابان (نبش سه راهی), پلاک 110

  • تلفن: 66089204

  • ایمیل: info@novasi.ir

  • شبکه های اجتماعی: novasi_ir@